Happy Jump Daniel Krok
Nazwa: Happy Jump Daniel Krok
Adres: Uście Gorlickie, 205
Kod pocztowy: 38-315
Miejscowość: Uście Gorlickie
Telefon: 606388025
WWW: http://www.happy-jump.pl/


Happy Jump Daniel Krok • Dmuchane zamki wynajem rzeszówKiedy wydłużają się dni, a słońce przygrzewa, wszelkie imprezy rodzinne miejskie i firmowe odbywają się na świeżym powietrzu. Uczestnicząc w takich uroczystościach, każdy ma nadzieję dobrze się bawić, ale dla rodziców młodszych dzieci jest to także czas wzmożonej opieki nad nimi, gdyż w plenerze czyha mnóstwo niebezpieczeństw i pokus. Dlatego organizatorzy takich wydarzeń wychodzą naprzeciw potrzebom tych osób, organizując różne atrakcje, aby i dzieci i rodzice dobrze się bawili. 

Podstawową atrakcją niemal każdej imprezy plenerowej są dmuchane zamki, których wynajem w Rzeszowie prowadzi firma Happy Jump. Ponieważ działa ona już od 2013 roku, zdobyła pewne doświadczenie i ciągle poszerza swoją ofertę nie tylko o popularne dmuchańce, ale także inne urządzenia mogące stanowić atrakcję dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych, takich jak trampoliny, rodeo, roller wodny czy eurobungee.

Wiele instytucji korzysta także z możliwości wynajęcia animatorów i klownów pracujących w tej firmie, którzy są w stanie kompleksowo przygotować imprezę i zająć się jej prowadzeniem.

Data dodania: 2019-05-14
Wystaw Komentarz


Ocena (0 z 0 głosów)
Inne Firmy
DetoksVIP

Świątniki Górne - Kraków

CzesciAGD.pl

Kraków

Lajkonik Przeprowadzki

Kraków

© Copyright 2019 | www.kursnakulture.pl