ABRA PACK
Nazwa: ABRA PACK
Adres: Firmowa, 8
Kod pocztowy: 62--02
Miejscowość: Gądki
Telefon: +48 605 032 830
WWW: https://abrapack.com.pl/


Pakowanie produktówUtrzymanie ciągłości linii produkcyjnej jest kluczowe dla rozwoju przedsiębiorstwa. Chcąc zapewnić sobie pozycje lidera na rynku sprzedaży, zaopatrz hale produkcyjne w innowacyjne urządzenia zajmujące się pakowaniem, konfekcjonowaniem, zabezpieczaniem i magazynowaniem produktów.

Sklep internetowy abrapack.com.pl zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń produkcyjnych, wpierając tym samym przedsiębiorców w zarządzaniu obszarem przemysłowym. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwolą jeszcze bardziej usprawnić pakowanie produktów do sprzedaży bądź wysyłki, czego niewątpliwą zaletą jest oszczędność czasu i pieniędzy.

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług firma zapewnia profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia. Ponadto, oferuje wsparcie techniczne oraz pełen serwis pogwarancyjny. Pracownicy służą radą i pomocą na każdym etapie składania zamówienia, dostosowując ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. W ofercie znajdują się rozwiązania gwarantujące właściwe zabezpieczenie towaru, w tym foliowanie termokurczliwe, saszetkowanie i foliowanie.

Data dodania: 2019-07-13
Wystaw Komentarz


Ocena (0 z 0 głosów)
Inne Firmy
Dialekt Group Sp. z o o. Sp. k.

Poznań

Pretty Little Weddings

Poznań

Willa Arkadia

Poznań

© Copyright 2024 | www.kursnakulture.pl