Polskie Karty sp. z o.o.
Nazwa: Polskie Karty sp. z o.o.
Adres: Al. 29 Listopada, 94
Kod pocztowy: 31-406
Miejscowość: Kraków
Telefon: 12 415 11 45
WWW: https://www.polskiekarty.pl


Karty plastikowe drukFirma z siedzibą w Krakowie przygotowała dla klientów kompleksową ofertę. Zajmuje się nie tylko produkcją kart plastikowych, ale także wykonaniem projektów. Dokłada starań, aby gotowy produkt w pełni spełniał oczekiwania zleceniodawcy.

Klienci mają do wyboru spersonalizowane karty plastikowe. Wykonany na nich druk jest wyraźny i czytelny. Można im nadać zarówno tradycyjny, prostokątny kształt, jak również inny - w pełni dowolny. Firma realizuje duże i małe zlecenia. Dokonuje indywidualnej wyceny. Klienci, którzy chcieliby poznać koszt usługi, mogą wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej polskiekarty.pl. Na życzenie zleceniodawcy zamówione produkty zostaną wykonane w trybie ekspresowym.

Do oferty należą karty lojalnościowe, podarunkowe, rodzinne, dostępowe i ekologiczne, a także identyfikatory oraz wizytówki. Wśród pozostałych produktów proponowanych przez firmę na uwagę zasługują gadżety reklamowe, kartki świąteczne i etui antykradzieżowe (chroni kartę zbliżeniową przed odczytem).

Data dodania: 2023-07-11
Wystaw Komentarz


Ocena (0 z 0 głosów)
Inne Firmy
DetoksVIP

Świątniki Górne - Kraków

Lajkonik Przeprowadzki

Kraków

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

© Copyright 2024 | www.kursnakulture.pl