Pomponik24
Nazwa: Pomponik24
Adres: Kobierzycka, 20D
Kod pocztowy: 52-315
Miejscowość: Wrocław
Telefon: 794 507 198
WWW: https://pomponik24.pl


Ozdoby na roczekZaprezentowane ozdoby na urodziny dziecka wyróżniają się oryginalnym designem oraz umiejętnym połączeniem delikatnych kolorów. Do zdobnych kubków na napoje bądź zupy można dobrać papierowe talerzyki oraz wiszące banery urodzinowe. Wystarczy dokładnie zaznajomić się z artykułami na stronie pomponik24.pl. W asortymencie sklepu internetowego dostępne są duże balony, które idealnie uzupełnią dekorację każdej imprezy urodzinowej.

Ozdoby na roczek są wykonane z materiałów, które nie zniszczą się po krótkim czasie eksploatacji. Wyróżniające się banery, rozety na okna, konfetti w różnych kolorach czy świeczki na tort spodobają się najbardziej wymagającym klientom.

Dystrybutor ozdób w dobrej cenie urozmaica dekoracje weselne, na wieczór panieński, urodzinowe, na chrzest. Niezależnie od wielkości zamówienia można być pewnym, że towar zostanie szybko wysłany pod podany wcześniej adres. Zachęca się do korzystania z licznych upustów cenowych oraz promocji na różne artykuły dekoracyjne dla dzieci i dorosłych.

Data dodania: 2022-04-01
Wystaw Komentarz


Ocena (0 z 0 głosów)
Inne Firmy
E-CDP

Wrocław

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna

Legnica

© Copyright 2023 | www.kursnakulture.pl