Stiulove
Nazwa: Stiulove
Adres: Królewska, 16
Kod pocztowy: 60-685
Miejscowość: Poznań
Telefon: 725636275
WWW: https://stiulove.pl


Poduszki plecione z polskiej wełny | StiuloveWszystkim, którzy szukają wyjątkowych, ozdobnych i naprawdę miękkich poduszek, firma STIULOVE poleca poduszki plecione z polskiej wełny. Jest to wełna owcza, bez żadnych sztucznych dodatków. Fakt, że niektórzy boją się kupować produkty, które w składzie mają stuprocentową wełnę bez żadnych dodatków, bo obawiają się, że taka poduszka szybko ulegnie zmechaceniu,  ale bez obaw! Jest to możliwe dopiero po dłuższym okresie użytkowania, wtedy wystarczy użycie golarki, aby pozbyć się zmechaceń i poduszka będzie wyglądać, jak nowa.

Taka poduszka wygląda bardzo designersko i z pewnością dopełni wystroju każdego wnętrza, czy to urządzonego w sposób tradycyjny, czy to tego bardziej nowoczesnego.

Polecane poduszki plecione są ręcznie wyplatane, dzięki temu klient może być pewien, że jest to produkt najwyższej jakości. Z racji tego, że każda poduszka jest robiona ręcznie, okres realizacji zamówienia może się wydłużyć do 2 tygodni, ale z pewnością warto poczekać na tak wyjątkowy produkt.

Data dodania: 2018-08-16
Wystaw Komentarz


Ocena (0 z 0 głosów)
Inne Firmy
Dialekt Group Sp. z o o. Sp. k.

Poznań

Pretty Little Weddings

Poznań

Willa Arkadia

Poznań

© Copyright 2023 | www.kursnakulture.pl